بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احداث یک میلیون مسکن در کشور

کد خبر: 2176 Print This Post
۱۲ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۱۲
احداث یک میلیون مسکن در کشور

www.BanaNews.irعضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون مسکن توسط دولت در کشور در حال احداث است که از این تعداد ۲۰۰ هزار مسکن در سطح روستاها و مابقی آن در شهرها احداث می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،حجت‌الاسلام محمدعلی رضایی اظهار داشت: با توجه به اینکه ایران اسلامی یک کشور جوان است، جوانان در آستانه ازدواج با مشکلی بزرگ به نام مسکن مواجه هستند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه این مشکل بزرگ اصلی‌ترین مشکل جوانان در آستانه ازدواج است باید برای رفع آن اقدامات اساسی و تمهیدات لازم انجام بگیرد.

رضایی تصریح کرد: بر این مبنا اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به دنبال تقویت مسکن مهر هستند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی همچنین به برنامه پنجم توسعه کشور اشاره کرد و بیان داشت: جوانان در آستانه ازدواج باید برای پایداری هرچه بیشتر و تداوم زندگی خود از بخش مسکن مهر استقبال بیشتری داشته باشند.

وی گفت: باید در راستای رفع اصلی‌ترین مشکل جوانان که مسکن است توجه بیشتری از سوی مسئولان صورت بگیرد.

رضایی تاکید کرد: تعداد زیادی از این طرح در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و با معرفی بنیاد مسکن در حال ساخت است.

نماینده مردم تربت‌حیدریه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت مسکن روستایی در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر راضی کننده است، افزود: اما این طرح در شهرهای بزرگ از پیشرفت راضی کننده‌ای برخوردار نیست.

وی از ارزیابی روند ساخت مسکن در خراسان رضوی اظهار داشت: روند ساخت مسکن مهر در استان مثبت ارزیابی می‌شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها