بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 28 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انتشار مشروط اوراق مشارکت برای بافت فرسوده

کد خبر: 21020 Print This Post
۰۹ آذر ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۳
انتشار مشروط اوراق مشارکت برای بافت فرسوده

http://www.bananews.ir/شورای شهر تهران انتشار سری جدید ۷۰۰ میلیارد تومانی اوراق مشارکت را مشروط به ارائه مدلی جدید از سوی شهرداری تهران کرده است که در آن به جای ضرر و زیان وارده منفعتی نصیب مجموعه شهرداری کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) خسرو دانشجو، سخنگوی شورای شهر تهران در این خصوص عنوان کرد: شهرداری باید در مدل جدید، شورای شهر را متقاعد کند که شیوه جدید انتشار و فروش اوراق مشارکت برای شهرداری منفعتی در پی خواهد داشت. تنها در این صورت است که شورا مجوز انتشار اوراق را صادر خواهد کرد.دانشجو در گفت‌وگو با فارس در مورد انتشار یا عدم انتشار اوراق مشارکت در تهران افزود: براساس توافق شورا و شهرداری فعلا انجام این کار تا زمانی که مدل و شیوه‌ای از سوی شهرداری برای فروش جدید اوراق مشارکت ارائه شود، منتفی است. او ادامه داد: شهرداری ادعا می‌کند که از طریق این شیوه می‌تواند حقوق متعلق به اوراق را در بیاورد و منفعتی نصیب شهرداری کند. در این صورت اگر شورا متقاعد شد، مجوز انجام کار صادر می‌شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها