بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تایید طرح شهرداری توسط استانداری

کد خبر: 20896 Print This Post
۰۷ آذر ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۶
تایید طرح شهرداری توسط استانداری

http://www.bananews.ir/طرح شهرداری تهران برای ساخت پارکینگ‌های طبقاتی در پایتخت برای حل مشکلات ترافیکی مورد حمایت و تائید استانداری تهران قرار گرفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مرتضی تمدن استاندار تهران با تایید طرح جدید شهرداری تهران اظهار کرد: با توجه به نیاز مبرم تهران به ساخت پارکینگ‌های طبقاتی این وظیفه بیشتر بر عهده بخش خصوصی خواهد بود که بی‌تردید مورد حمایت دولت قرار خواهند گرفت.

او افزود: البته متقاضیانی برای ساخت پارکینگ طبقاتی در تهران وجود دارد و استانداری از طرح‌های پارکینگ طبقاتی توجیه دار که توجیه فنی و اقتصادی داشته باشد با اعطای تسهیلات زودبازده حمایت می‌کند.

او در عین حال از جزئیات طرح شهرداری اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: الان نمی‌دانم که در طرح جامع شهرداری تهران در بحث پارکینگ‌های طبقاتی چه اقداماتی در نظر گرفته شده است ولی اگر شهرداری نیاز به تسهیلات بانکی برای ایجاد پارکینگ‌های طبقاتی داشته باشد قطعا استانداری حمایت خواهد کرد.

گفتنی است، پیشتر مدیر کل دفتر شهرسازی شهرداری تهران به دنیای اقتصاد اعلام کرده بود که در صورتی که انبوه‌سازان در طرح ساخت پارکینگ‌های طبقاتی مشارکت داشته باشند سودی که از بابت مشارکت در این طرح به آنها تعلق خواهد گرفت به مراتب بیش از سود ناشی از ساخت‌وساز‌های مسکونی است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها