بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری از انحلال سازمان نوسازی جلوگیری کند

کد خبر: 20560 Print This Post
۳۰ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۱۹
شهرداری از انحلال سازمان نوسازی جلوگیری کند

www.BanaNews.irشهرداری تهران مکلف به ایجاد اصلاحاتی در ساختار سازمان نوسازی با هدف بقای این سازمان و جلوگیری از انحلال آن شد. در جلسه غیرعلنی روز گذشته شورای شهر، اکثریت اعضا با رای مثبت به رد طرح واگذاری وظایف سازمان نوسازی به واحدهای اجرایی و ستادی شهرداری تهران خواستار اجرای اصلاحاتی در این سازمان در جهت بقای این سازمان شدند و عنوان کردند: با توجه به روند انجام شده در تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی، طرح این دستور موضوعیت ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی شورای شهر، رسول خادم رییس کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه شورا در این‌باره گفت: در جریان تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی شهرداری تهران به اصلاح مواردی از سوی شهرداری و سازمان نوسازی تاکید داشتیم که با توجه به اصلاحات مورد نظر شورای شهر در مصوبه، طرح این دستور موضوعیتی ندارد. علاوه بر این حسن بیادی با اشاره به ساختار نادرست این سازمان در گذشته و اکنون اصلاح ساختار آن را خواستار شد.

همچنین در این جلسه، شهرداری تهران موظف به ارائه تمامی مصوبات کمیسیون ماده ۵ قانون شورای عالی شهرسازی و معماری قبل از اجرا جهت تطبیق با طرح جامع و تفصیلی به شورای اسلامی شهر تهران شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها