بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

استانداری شکایت از شهرداری را تعلیق کرد

کد خبر: 20479 Print This Post
۲۹ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۲۴
استانداری شکایت از شهرداری را تعلیق کرد

http://www.bananews.ir/استانداری تهران شکایت از شهرداری در خصوص میزان درآمد حاصله از حریم تهران را تا ارائه مدارک شهرداری در هفته جاری به تعویق انداخت. مشاور حقوقی استانداری تهران در این باره اعلام کرد: شکایت از شهرداری را فعلا پیگیری نمی‌کنیم تا شهرداری تهران اسناد و مدارک مربوط به درآمدهای حریم را به استانداری ارائه کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ولی‌الله داوریان در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: شکایت استانداری از شهرداری تهران درباره درآمدهای حریم هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است، چون هنوز مدارکی در رابطه با درآمدهای حریم از شهرداری تهران به استانداری ارسال نشده است.

مشاور حقوقی استانداری تهران افزود: قرار است در این هفته شهرداری تهران مدارک و اسناد خود را درباره درآمدهای حریم به استانداری تهران ارسال کند و تا آن زمان پرونده شکایت از شهرداری راکد است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها