بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

هیچ تراکمی در پایتخت خرید و فروش نمی شود

کد خبر: 20334 Print This Post
۲۵ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۰
هیچ تراکمی در پایتخت خرید و فروش نمی شود

http://www.bananews.ir/معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: تراکم قابل خرید و فروش نیست و هیچ گونه تراکمی در شهر تهران خرید و فروش نمی شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دکتر هیربد معصومی در جلسه ارتباط مستقیم مردم با معاون و مدیران ارشد شهرسازی و معماری شهرداری تهران افزود: شهرداری تهران هیچگونه تراکمی را خرید و فروش نمی کند و شهروندان حواله های غیرنقدی را به عنوان تراکم تلقی می کنند در صورتی که تراکم قابل خرید و فروش نیست.

وی گفت: صدور پروانه در شهرداری تهران بر اساس ضوابط و مقررات صورت می گیرد و مازاد بر تراکم مصوب در شهرداری تهران، پروانه ای صادر نمی شود.

معصومی در گفتگو با مهر ضمن اشاره به اینکه تمامی عملیات غیرنقدی ثبت و ضبط می شود عنوان کرد: برای رفع ابهامات، تمامی فعل و انفعالات غیرنقدی نیز ثبت و ضبط می شود و به اعضای شورای شهر نیز گزارش عملیتهای غیرنقدی ارائه شده است.

وی گفت: اعتبار حواله های غیرنقدی یک ماهه است و در صورت عدم مراجعه برای دریافت، حواله ها از درجه اعتبار خارج و لازم است مجدداً به سازمان املاک و مستغلات برای دریافت حواله غیرنقدی مراجعه شود.

معاون شهردار تهران در خصوص پروانه تعمیر ساختمان افزود: لازم است در صدور پروانه تعمیر تجدیدنظر و مصادیق و چارچوب تعمیر مشخص شود تا بیش از حد مشخص در پروانه تعمیر فعل و انفعالی در ساختمان صورت نگیرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها