بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آزادسازی زمینهای تصرفی در کن

کد خبر: 20280 Print This Post
۲۳ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۴۹
آزادسازی زمینهای تصرفی در کن

www.BanaNews.irفرماندار تهران با اشاره به برخورد شدید با متجاوزان حریم گفت: بزودی زمینهای جدیدی در منطقه کن آزادسازی می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محسن نایبی در گفتگو با مهر با بیان اینکه با متجاوزان منطقه مرتضی گرد برخورد و بخشی از زمینهای تصرف شده آزاد شد گفت: تمامی شکایتهای جدید در خصوص متجاوزان حریم در دستگاه قضایی دنبال می شود.

وی ادامه داد: بخشی از این احکام اجرایی شده است و بزودی احکام جدیدی در منطقه کن اجرا می شود.

فرماندار تهران در ادامه با اشاره به پیمانکارانی که از کارگران غیر مجاز استفاده می کنند گفت: استانداری و وزارت کشور با پیمانکارانی که از کارگران اتباع بیگانه که به صورت غیر قانونی در کشور هستند استفاده می کند برخورد می کند و همچنان این قانون با جدیت دنبال می شود.

نایبی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود تاکید بر غیر قانونی بودن دریافت نرخ هزینه پارک حاشیه ای در نیم ساعت اول همچنان این قانون اجرایی می شود افزود: بارها در این رابطه تذکر داده شده است اما وقتی اصرار بر بی قانونی است دستگاههای نظارتی باید وارد عمل شوند زیرا بر اساس قانون تا مصوبه در هیئت حل اختلاف است امکان اجرایی شدن ندارد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها