بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

وزیر راه و شهرسازی: نظام فنی و اجرایی کشور باید متحول شود

کد خبر: 20246 Print This Post
۲۲ آبان ۱۳۹۰ | ۱۲:۰۲
وزیر راه و شهرسازی: نظام فنی و اجرایی کشور باید متحول شود

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی گفت: نظام فنی و اجرایی کشور که حاصل تلاش های صورت گرفته است، باید متحول شده و در شکل جدید آن دولت، پیمانکار و مردم سربلند پیش بروند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‘علی نیکزاد’ روز یکشنبه در همایش صنعت احداث در هتل المپیک تهران افزود: امروز بخش مسکن، فرابخشی و موتور محرکه اقتصاد بوده و در اشتغالزایی و کاهش ۲۸ درصدی تورم سهم عمده ای دارد.

وی با بیان اینکه منتقدان بر این باور بودند که تخصیص ۱۸ هزار میلیارد تومان به بخش مسکن موجب رشد تورم خواهد شد، اما از زمان پرداخت این رقم تا پیش از اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها تورم یک رقمی بود.

وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با بخش حمل و نقل نیز گفت: روند اجرایی باید در این بخش تغییر کند و چنانچه به بخش خصوصی اعتماد نشود نمی توان کارها را پیش برد.

نیکزاد اضافه کرد: پیش از شروع فعالیت در بخش حمل و نقل، پیمانکاران یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان صورت وضعیت مطالبات داشتند.

وی خطاب به پیمانکاران تصریح کرد: چنانچه پول باشد و در اختیار شما سازندگان قرار ندهیم به کشور و شما جفا کردیم.

نیکزاد در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: توسعه بنادر، راه آهن، حمل و نقل هوایی قطعا توجیه اقتصادی دارد و ما باید از توانمندیهای بخش خصوصی برای این امر بهره بگیریم.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها