بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

گودبرداری غیر اصولی حادثه آفرید

کد خبر: 20000 Print This Post
۱۵ آبان ۱۳۹۰ | ۱۱:۱۹
گودبرداری غیر اصولی حادثه آفرید

http://www.bananews.ir/ماموران آتش نشانی موفق شدند کارگرانی را که به دلیل گودبرداری غیر اصولی ساختمانی در خیابان فیاض بخش زیر آوار دیوار گرفتار شده بودند نجات دهند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این حادثه صبح امروز در خیابان فیاض بخش، پشت ورزشگاه شهدای هفتم تیر هنگامی رخ داد که کارگران در محل گودبرداری شده مشغول کار بودند و ریزش دیوار ساختمان مجاور باعث گرفتار شدن آنها شد.

هادی میرافضلی معاون منطقه یک عملیات سازمان آتش نشانی تهران گفت: با اعلام رخداد این حادثه به سامانه ۱۲۵ بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و گروه نجات یک آتش نشانی ساعت ۹:۵۵ دقیقه به سوی محل حادثه حرکت کردند و در فاصله زمانی سه دقیقه به محل رسیدند و عملیات خود را برای نجات کارگران آغاز کردند.

در جریان این حادثه یک نفر از کارگران با ریزش دیوار و برخورد تیرآهن به یکی از کارگران باعث آسیب دیگی او شد که آتش نشانان با انجام کمک های اولیه او را برای مداوا و اعزام به مرکز درمانی در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند.

دو نفر از کارگران هم که روی دیواره ساختمان گرفتار شده و هر لحظه در معرض خطر سقوط قرار داشتند و نمی توانستند از دیوار پایین بیایند با تلاش و کمک آتش نشانان و نجاتگران بدون هر گونه آسیبی نجات یافتند و به پایین دیوار منتقل شدند.

در زمان مخابره خبر آتش نشانان برای ایمنی هر چه بیشتر و جلوگیری از بروز حادثه احتمالی همچنان با آمادگی کامل در محل حادثه حضور دارند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها