بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش خدمات ساخت وساز در دفاتر خدمات الکترونیک

کد خبر: 19438 Print This Post
۰۱ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۱
افزایش خدمات ساخت وساز در دفاتر خدمات الکترونیک

http://www.bananews.ir/مدیر کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه‌های ساختمانی شهرداری ‌تهران از اضافه شدن ۳۰ محور جدید در برون‌سپاری وظایف خدماتی شهرداری به دفاتر خدمات الکترونیک تا پایان سال خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجتبی طبقی در گفت‌وگو با دنیای‌اقتصاد اظهار کرد: هم اکنون ۲۰ محور از وظایف خدماتی حوزه معاونت معماری و شهرسازی در دفاتر خدمات الکترونیک انجام می‌شود که امیدواریم خدمات سایر معاونت‌ها از جمله مالی و اداری، حمل‌ونقل و ترافیک و خدمات‌شهری نیز تا پایان سال از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انجام شود.

وی در گفت‌و‌گو با سایت اطلاع‌رسانی شهرداری تهران تصریح کرد: بیش از ۹۵ درصد وظایف حوزه شهرسازی تاکنون به دفاتر خدمات الکترونیک واگذار شده است و به‌زودی بخشی از وظایف این حوزه به شکل فرا منطقه‌ای در این دفاتر انجام خواهد شد. طبقی افزود: در این راستا و در اولین گام ، صدور گواهی پایان کار ساختمانی در دفاتر به شکل فرا‌منطقه‌ای انجام می‌شود. او تصریح کرد: طرح ترافیک، عوارض نوسازی و عوارض خودرو از موضوعاتی است که به دفاتر واگذار شده و در آینده نزدیک خدمات دیگری در حوزه فضای سبز، ایمنی و آتش‌نشانی نیز در دفاتر خدمات الکترونیک به انجام خواهد رسید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها