بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پایان دوئل شورای شهر با شهرداری

کد خبر: 19337 Print This Post
۲۸ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۵
پایان دوئل شورای شهر با شهرداری

http://www.bananews.ir/به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) دوئل شورای شهر با شهرداری در بافت فرسوده با کناره‌گیری درویش‌زاده، مدیرعامل سازمان نوسازی پایان یافت.

با ارائه گزارش کمیته تحقیق و تفحص شورای شهر درباره تخلفات احتمالی سازمان نوسازی در جلسه علنی سه‌شنبه گذشته، فریدون درویش‌زاده مدیر عامل سازمان نوسازی به عنوان یکی از افرادی که موجب زیان مالی شهرداری در بافت فرسوده بود شناخته شد و به این ترتیب امروز جای خود را به جعفری شهردار یکی از مناطق خواهد داد.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد، جعفری در گذشته شهردار منطقه ۱۳ و ۹ بوده اما در حال حاضر مدتی است که در شهرداری تهران سمتی ندارد.هر چند پرونده تحقیق و تفحص با اصرار زیاد اعضای شورای شهر به انحلال این سازمان به جریان افتاد، اما ظاهرا برخی ملاحظات منجر به تغییر ابتدایی مدیریتی سازمان و سپس کوچک‌سازی ساختاری سازمان شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها