بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شهرداری تهران امسال ۱۵۰ میلیارد تومان چک برگشتی داشت

کد خبر: 1913 Print This Post
۰۷ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۵۲
شهرداری تهران امسال ۱۵۰ میلیارد تومان چک برگشتی داشت

معاون مالی اداری شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران امسال حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان چک برگشتی داشت.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،حسین محمد پورزرندی به چک‌های برگشتی شهرداری تهران در سال جاری اشاره کرد و گفت: امسال میزان چک‌های برگشتی شهرداری بالا بود ولی با اقدامات صورت گرفته میزان چک‌های برگشتی را کاهش دادیم.

معاون مالی اداری شهرداری تهران ادامه داد: شهرداری تهران در سال جاری نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان چک برگشتی داشت ولی با اقدامات صورت گرفته این رقم به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیارد رسیده است.

وی در بخش دیگر سخنانش به قبض‌های عوارض شهرداری اشاره کرد و گفت: قبوض عوارض به صورت فیش‌های قسط و فیش بدهی به در منازل مردم ارسال شده است.

پورزرندی با بیان اینکه یک فیش مربوط به کسانی است که بدهی پیشین دارند، ادامه داد: مابقی مربوط به عوارض سال جاری است که شهروندان می‌توانند آن را در چهار قسط یا به طور یکجا پرداخت کنند.

معاون مالی اداری شهرداری تهران تصریح کرد: شهروندانی که عوارض نوسازی خود را در مهلت قانونی تا پایان سال پرداخت نکنند، مشمول جریمه و دیر کرد قانونی می‌شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها