بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دانشگاه آزاد: خانه‌ها را هرمی بسازید

کد خبر: 1865 Print This Post
۰۶ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۴۶
دانشگاه آزاد: خانه‌ها را هرمی بسازید

www.BanaNews.irبه رغم تأکید شورای شهر مبنی بر ممنوعیت بلند مرتبه‌سازی به شکل هرم، دانشگاه‌ آزاد اسلامشهر در نمایشگاهی توصیه کرد که مردم خانه‌ها را هرمی بسازند.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، دانشگاه آزاد اسلامشهر در بخشی از نمایشگاهی که به مناسبت هفته پژوهش دایر کرده، به تبلیغ خانه‌سازی به شکل هرم پرداخته است.

این در حالی است که شورای شهر تهران پیش از این بلندمرتبه‌سازی به شکل هرمی را کاملاً ممنوع اعلام کرده بود.

به گزارش فارس، بناهایی که به شکل هرم برگرفته از صورت معماری ویژه فراماسونرها و شیطان‌پرستان احداث می‌شود، به صورت نمادین نشانه‌ها و آرم‌های لژهای فراماسونری را به نمایش می‌گذارد و ضمن آنکه با تحت‌الشعاع قرار دادن ابنیه مذهبی، با ترکیب ویژه رنگ‌ها و نقش‌ها به نحوی امواج منفی را بر شهرها و ساکنان شهرها ساطع می‌سازد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها