بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۳۰ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 20 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پارکینگ‌سازی زیر خیابان‌های تهران

کد خبر: 18319 Print This Post
۰۷ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۶
پارکینگ‌سازی زیر خیابان‌های تهران

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار تهران با بیان اینکه هم‌اکنون سه برابر ظرفیت شهر تهران، خودرو در این شهر وجود دارد، گفت: برای حل مشکل ترافیک یکی از راهکارها احداث پارکینگ در زیر خیابان‌ها و معابر است که بخش خصوصی حاضر به سرمایه‌گذاری در این بخش است و با توجه به اینکه شهرداری مشکلی برای زمین‌های اینگونه پارکینگ ندارد با احداث پارکینگ به این شیوه مشکل کمبود جای پارک و ترافیک تا حدود زیادی قابل حل است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، محمدرضا محمودی افزود: یک سوم سطح خیابان‌های مرکز شهر را خودروها به عنوان پارکینگ استفاده می‌کنند که برای اصلاح و رفع این مشکل طرحی را به شورای عالی ترافیک پیشنهاد کردیم تا صلاحیت تشخیص تعداد پارکینگ‌های مورد نیاز اماکن تجاری و اداری به پلیس راهنمایی و رانندگی واگذار شود.

تخریب‌ها به کن‌وسولقان می‌رسد

معاون عمرانی استاندار تهران در ادامه درباره اقدامات این دستگاه با زمین‌خواران و متجاوزان به اراضی ملی یادآور شد: در راستای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز عملیات بزرگ قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز منطقه مرتضی گرد انجام و در این عملیات بیش از ۶۰ سوله تخریب شد. از سوی دیگر مرحله بعدی برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز مربوط به منطقه کن و سولقان است که احکام قضایی آنها صادر شده است و به زودی ساخت‌وسازهای غیرمجاز این منطقه نیز تخریب خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها