بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مرگ در کارگاه ساخت و ساز

کد خبر: 17951 Print This Post
۳۰ شهریور ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۲
مرگ در کارگاه ساخت و ساز

http://www.bananews.irسقوط قطعه ای از دکل جرثقیل ثابت ساختمانی و برخورد آن با کارگری که در کارگاه ساختمانی مشغول کار بود، باعث مرگ وی شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، این حادثه عصر دیروز هنگام افزودن یک قطعه به دکل جرثقیل رخ داد که به علت آزاد شدن ترمز جرثقیل این قطعه همراه با کابل بالابر آن سقوط کرد و روی یکی از کارگرانی افتاد که در محل گودبرداری شده مشغول کار بودند.

رخداد این حادثه ساعت ۱۸:۰۴ دقیقه دیروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد و در پی آن آتش نشانان ایستگاه ۱۸ و گروه نجات ۱۴ آتش نشانی بلافاصله راهی محل حادثه در خیابان سید جمال الدین اسدآبادی، پشت بیمارستان حضرت فاطمه شدند.

به گفته علیرضا جبارزاده فرمانده آتش نشانان، پیش از رسیدن آتش نشانان همکاران این کارگر وی را از زیر قطعه جرثقیل بیرون آورده بودند و آتش نشانان بی درنگ همزمان با ایمن سازی محل و پیشگیری از حرکت قطعه رها شده جرثقیل، خواستار حضور امدادگران اورژانس در محل حادثه شدند.

امدادگران اورژانس با انجام معاینات لازم در محل حادثه، مرگ این کارگر جوان را تائید و اعلام کردند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها