بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چهار هزار واحد مسکونی در استان بوشهر در حال ساخت است

کد خبر: 1734 Print This Post
۰۴ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۲۴
چهار هزار واحد مسکونی در استان بوشهر در حال ساخت است

مدیرکل تعاون استان بوشهر گفت: در قالب تعاونی های مسکن مهر چهار هزار و ۱۲۸ واحد مسکونی در استان بوشهر در حال ساخت است.www.BanaNews.ir

اصغر جعفری بعد ازظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی این طرحها از ۱۰ تا ۹۸ درصد است که پیشرفت و حجم ساخت و ساز تعاونیهای مسکن مهر استان در مقایسه با سایر سازندگان گروهی و انفرادی از رتبه بهتری برخوردار است.

وی اظهار داشت: تعداد کل متقاضیان واجد شرایط چهارگانه مسکن مهر در استان بوشهر ۱۲ هزار و ۲۶۳ نفر هستند که توسط این اداره کل ساماندهی شده اند.

مدیرکل تعاون استان بوشهر به تصویب طرح تأسیس شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از سوی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: تصویب این طرح نماد اجرای دقیق اصل ۴۴ قانون اساسی جمهوری اسلامی در کشور بوده و نشان از توجه نظام به این اصل دارد.

جعفری با بیان اینکه تصویب چنین طرحی کمک بزرگی به آبادانی کشور می کند، افزود : یکی از مزایای طرح این است که در مواردی که تعاونی ، سرمایه گذاری در طرحی را برای توسعه شهرستان ضروری بداند بصورت شرکتهای مادر تخصصی عمل کرده و با تشکیل شرکتهای اقماری زمینه را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

وی با بیان اینکه این امر موجب افزایش میزان اشتغال از سوی بخش تعاونی می شود، گفت: اساسنامه متحدالشکل این تعاونیها ظرف مدت یک ماه آینده توسط وزارت تعاون تهیه و به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.

 

منبع: خبرگزاری مهر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها