بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بازدید وزیر راه و شهرسازی از بافت فرسوده آّبادان

کد خبر: 15357 Print This Post
۰۸ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۵:۲۵
بازدید وزیر راه و شهرسازی از بافت فرسوده آّبادان

وزیر راه و شهرسازی در سفر به خوزستان از بافت فرسوده شهرستان آبادان یکی از کانونهای جنگ تحمیلی هشت ساله دیدن کرد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار خوزستان و نمایندگان مجلس این شهرستان از بافت فرسوده آّبادان به خصوص مناطق امیری و بازار ته لنجی های دیدن کرد و استاندار توضیحات لازم در خصوص لزوم تامین اعتبار برای احیای بافت فرسوده آبادان را به نیکزاد ارائه کرد.

سید جعفر حجازی خواستار تخصیص اعتبار لازم برای بافت فرسوده آبادان و احداث بازار ته لنجی های جدید برای احیای منطقه شد.

به گزارش بنانیوز به نقل از مهر، نیکزاد سپس به منطقه احمد آباد به عنوان یکی دیگر از مناطق اصلی شهر آبادان رفت و از نزدیک با مناطق تخریب شده و بافت فرسوده این مناطق آشنا شد.

مناطق امیری و احمد آباد به عنوان دو نقطه مرکزی شهرستان آبادان هنوز با خانه های مخروبه زمان جنگ درگیر هستند و بافت فرسوده فراوانی دارند.

به گفته نمایندگان آبادان در این مراسم این مناطق نشان می دهد مقوله بازسازی در آبادان یک طرح شکست خورده و باید برای بازسازی این مناطق طرح دیگری ارائه کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها