بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تبدیل بودجه افزایشی به عملیاتی در دستور کار شهرداری تهران

کد خبر: 1535 Print This Post
۰۱ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۵۱
تبدیل بودجه افزایشی به عملیاتی در دستور کار شهرداری تهران

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران گفت: تبدیل بودجه افزایشی به عملیاتی در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته است.www.bananews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، مازیار حسینی با اعلام این مطلب افزود: بخش عمده‌ای از بودجه‌هایی که در شهرداری هزینه می‌شود بودجه‌های عمرانی است و تلاش ما این است که با تبدیل بودجه افزایشی به عملیاتی به اهدافی که در پیشبرد پروژه‌های عمرانی که مد نظر است برسیم.

وی با اشاره به بهسازی معابر گفت: یکی از اهداف اصلی ما در معاونت فنی وعمرانی شهرداری تهران مناسب سازی و بهسازی جداول، نهرها و پیاده‌روها است.

معاون فنی و عمرانی شهردای تهران به راه‌اندازی مجدد شورای عالی فنی در شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: با تدبیر محمدباقر قالیباف شهردار تهران تدوین نظام فنی و اجرایی در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفت.

حسینی با اشاره به اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: شهرداری تهران تمام توان خود را در روند اجرای این طرح به کار بسته است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها