بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

واردات فولاد و پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن به ۴۰ میلیون تومان

کد خبر: 1174 Print This Post
۲۷ آذر ۱۳۸۹ | ۰۸:۳۲
واردات فولاد و پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن به ۴۰ میلیون تومان

www.BanaNews.irمدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه پیشنهاد این بانک افزایش سقف تسهیلات ساخت مسکن از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان است، گفت: بانک مسکن برای جلوگیری از هرگونه مشکلی برای مسکن مهر به‌تازگی اقدام به وارد کردن یک پارت ۵۰۰ میلیارد ریالی فولاد کرده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، قدرت‌الله شریفی در پاسخ به این سؤال که تحلیل شما از قیمت مسکن بعد از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها چیست،اظهار داشت: قیمت مسکن بعد از اجرای هدفمندی یارانه‌ها افزایش نخواهد یافت چرا که دولت تمام تمهیدات را در نظر گرفته است اما باید اذعان کرد بانک مسکن نیز به نوبه خود تمهیداتی اندیشیده است که قیمت مسکن بالا نرود.

شریفی ادامه داد: بانک مسکن در بحث تأمین مصالح در حال فعالیت است چون عمده مصالح در داخل کشور در حال تولید است.

وی تأکید کرد: حال برای اینکه این کار انجام نشود و مشکلی پیش نیاید قرارداد منعقد کردیم تا یک پارت ۵۰۰ میلیارد ریالی برای مسکن مهر وارد شود.

به گفته وی، قرارداد همکاری واردات بیلت (فولادخام) منعقد شده است و یک پارت آن نیز به مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال وارد شده است.

شریفی خاطر نشان کرد: طبعا اگر قیمت مسکن مهر افزایش نیابد اثرات خود را در سایر واحدهای مسکونی در حال ساخت نیز خواهیم دید.

* پیشنهاد افزایش سقف وام ساخت به ۴۰ میلیون

مدیرعامل بانک مسکن همچنین خبر داد: برای تسهیلات ساخت نظر ما این است که سقف وام ساخت مسکن از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها