بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مصمم شدن دولت برای مقاوم سازی وبازسازی ۸۵۶ کلاس غیراستاندارد

کد خبر: 10597 Print This Post
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۸
مصمم شدن دولت برای مقاوم سازی وبازسازی ۸۵۶ کلاس غیراستاندارد

www.BanaNews.irاستاندار سیستان وبلوچستان با اشاره به اینکه۸۵۰ کلاس و مدرسه کپری در دولت عدالت محور در سطح این استان حذف و به جای آن مدارس استاندارد احداث شده اعلام کرد: در سفر سوم هیأت وزیران به سیستان وبلوچستان و تاکید رییس جمهور، دولت مصمم به بازسازی و مقاوم‌سازی ۸۵۶ کلاس خشتی و گلی در مناطق محروم و دور افتاده استان شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)به نقل از ایسنا، آزاد در مراسم بیست و هفتمین یادواره بزرگداشت مقام معلم با تقدیر از تلاش خالقانه آموزگاران در امر تعلیم و تربیت افزود: بیشترین خدمات آموزشی و توسعه مراکز علمی در دورترین نقاط سیستان و بلوچستان در دولت مهرورز انجام شده که احداث بیش از یک هزار مدرسه و ۱۸۵ مرکز شبانه‌روزی روستایی با تجهیزات و امکانات آموزشی از جمله آن است.

وی افزود: نوجوانان و جوانان سیستان وبلوچستان شایسته تعلیم و تربیت و آموزش‌های علمی مناسب هستند که با توجه به ضریب هوشی بالای آنها، دولت زمینه رشد و تعالی آنها را به خوبی فراهم کرده اگرچه هنوز نیازمند تلاش بیشتر است.

رییس شورای آموزش و پرورش استان همچنین معلمی را هنر صبر و تحمل وانتقال علم و دانش دانست و تمامی پیشرفت‌های علمی ایران در سال‌های اخیر را حاصل تلاش و فداکاری این قشر و بی‌ادعا عنوان کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها