بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت مسکن برای کارکنان سایت هسته‌ای نطنز پیگیری می‌شود

کد خبر: 10498 Print This Post
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۵
ساخت مسکن برای کارکنان سایت هسته‌ای نطنز پیگیری می‌شود

www.BanaNews.irنماینده مردم نطنز در مجلس گفت: با مذاکراتی که بین مقامات شهرستان نطنز و سازمان انرژی اتمی ایران شده بود، تعهد ساخت مسکن برای کارکنان سایت هسته‌ای نطنز از سوی مسئولان انرژی اتمی داده شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد ضابطی طرقی در مراسم قدردانی از کارگران به مناسبت روز جهانی کارگر که در مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز و با حضور استاندار اصفهان برگزار شد، بیان داشت: یکی از افتخارات مجتمع فولاد نطنز کارکنانی است که پایه تحصیلی خوبی دارند.

وی ادامه داد: مذهب اسلام ایدوئولوژی‌‌های دارد که رقیبی برای آن نمی‌توان پیدا کرد و هنگامی که پیامبر به منظور تکریم و تجلیل از مقام و جایگاه کارگر بر دست کارگر بوسه می‌زند تکلیف ما مسئولان روشن است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما آن گونه که باید پاسخ‌گوی نیازهای کارگران نبوده‌ایم، گفت: اشتغال، آموزش، درمان و مسکن از لازمه‌های جامعه رو به پیشرفت است و هدف نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال این ایده‌آل‌ها است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس به طور قطع نظام تمایل دارد که بهتر و بیشتر از گذشته در خدمت کارگران باشد.

ضابطی با بیان اینکه شرکت فولا نطنز اعلام کرده است که حاضر است با در اختیار داشتن زمین، مسکن مورد نیاز کارکنان این شرکت را فراهم کند، که از استاندار و مسئولان انتظار داریم با همکاری خود این اقدام را هرچه سریع‌تر عملیاتی کنند.

وی بیان داشت: شهرستان نطنز با تمام سابقه درخشانی که در استان داشته است، به دلیل اینکه از جاده اصلی دور مانده است دچار رکود شده است.

نماینده نطنز اظهار داشت: باید با ساخت و ساز مجدد و اتصال این شهرستان به بزرگراه وضعیت گذشته این شهرستان را احیا کنیم.

وی افزود: با مذاکراتی که بین مقامات شهرستان نطنز و سازمان انرژی اتمی ایران شده بود، تعهد ساخت مسکن برای کارکنان سایت هسته‌ای نطنز از سوی مسئولان انرژی اتمی داده شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها