بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مددجویان کمیته امداد از پرداخت عوارض ساختمان‌سازی معاف شدند

کد خبر: 10172 Print This Post
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۶
مددجویان کمیته امداد از پرداخت عوارض ساختمان‌سازی معاف شدند

www.BanaNews.irنمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری و هزینه انشعاب آب و فاضلاب در سال ۹۰ برای یک بار معافند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه جلسه علنی امروز چهارشنبه در بررسی جزئیات لایحه بودجه ۹۰ تصویب کردند که مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی و سازمان بهزیستی کشور از پرداخت هزینه های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری ها و هزینه های انشعاب آب و فاضلاب، برق و گاز برای یک معافند.

همچنین نمایندگان مجلس در بندی الحاقی به لایحه بودجه ۹۰ تصویب کردند که بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف است مابه التفاوت ریالی حاصل از فروش ارز با نرخ مبنای مندرج در ردیف ۲۱۰۱۰۱ و نرخ روز ارز را به حساب خزانه داری کل کشور واریز نمایند.

بر اساس بند الحاقی دیگری که به لایحه بودجه ۹۰ دولت اضافه شده است نمایندگان مجلس مصوب کردند که به دولت اجازه داده می شود مبلغ ۲۰ هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت ریالی با تضمین دولت و بازپرداخت اصل و سود آن منتشر نماید.

به گزارش بنانیوز به نقل از مهر، نمایندگان مجلس در پایان جلسه علنی امروز چهارشنبه پس از پایان ۴۰ بند لایحه بودجه ۹۰ کل کشور که از سوی دولت ارائه شده بود به بررسی بندهای الحاقی که از سوی نمایندگان مجلس در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۰ به این لایحه اضافه شده بود پرداختند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها