بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

استانداری تهران دنبال حضور در جلسات مدیران شهرداری

کد خبر: 10097 Print This Post
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۵:۳۹
استانداری تهران دنبال حضور در جلسات مدیران شهرداری

www.BanaNews.irمعاون عمرانی استاندار تهران از تهیه لایحه‌ای برای حضور نماینده استانداری تهران در کلیه جلسات مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌های تصمیم‌گیرنده شهر تهران خبر داد که به زودی نهایی و به مجلس ارائه می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور نداشتن نماینده استانداری تهران در عمده مراکز تصمیم‌گیری برای شهر تهران گفت: در حال حاضر استانداری تهران در سازمان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی یا مترو تهران و بخش‌های مرتبط هیچ نماینده‌ای ندارد و از تصمیم‌گیری‌های آنها پس از فاصله قابل توجهی مطلع می‌شود یا مصوبات شورای شهر را در فرمانداری تهران رصد می‌کنیم.

وی توضیح داد: در عمده موارد، امکان انتقال دیدگاه‌های دولت برای حوزه‌های مختلف وجود ندارد و زمینه اختلاف نظر به وجود می‌آید.

معاون عمرانی استاندار تهران از تهیه لایحه‌ای از سوی دولت برای ارائه به مجلس خبر داد و گفت: بر اساس این لایحه، امکان حضور نماینده استانداری در کلیه جلسات مربوط به شهر تهران فراهم می‌شود.

محمودی اضافه کرد: در حال حاضر نماینده استانداری تهران در سایر شهرستان‌ها حضور مستمر دارد، اما در تهران با منع قانونی مواجه است.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها