بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ترافیک میدان آزادی ساماندهی می شود

کد خبر: 9867 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۱:۰۸
ترافیک میدان آزادی ساماندهی می شود

پهلوگاه تاکسیرانی و اتوبوسرانی به منظور کاهش ترافیک جنوب غربی میدان آزادی در ابتدای خیابان حجاج احداث می شود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید رضا تربت جو معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه با بیان این مطلب گفت: با توجه به عقب نشینی دیوار خیابان حجاج وبازشدن مسیری درمتراژ۴ مترعرض وحدود ۳۰۰ متر طول ، هم اکنون زمینه ای فراهم شده تا بتوانیم مکان ایستگاه های اتوبوس وتاکسی مستقر در جنوب غربی میدان آزادی را تغییر دهیم.

وی با تاکید براینکه وجود ایستگاه های فعلی باعث ترافیک در محدوده میدان آزادی می شود اظهار داشت: با تدابیر اندیشیده شده و تغییر مکان، مشکل ترافیک این محدوده رفع و با زیرسازی و بازسازی مکان باز شده ساخت پهلوگاه ها آغاز می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۹ با اشاره به اینکه این معبر با پیگیری های شهرداری منطقه ۹ و با مشارکت فرودگاه مهرآباد بازگشایی شد گفت: با بازگشایی این خیابان علاوه بر سهولت رفت و آمد جهت ورود و خروج حجاج، مکانی نیز برای احداث پهلوگاه جهت ساماندهی تاکسی ها و اتوبوس های مستقر در جنوب غربی میدان آزادی فراهم شد.

به گزارش بنانیوز به نقل از مهر، هم اکنون در محدوده جنوب غربی میدان آزادی ایستگاه های اتوبوس و تاکسی خیابان های یافت آباد و شادآباد مستقر هستند که با احداث پهلوگاه به خیابان حجاج منتقل می شود.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها