بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مناسب سازی معابر شمال غرب تهران برای رفت و آمد معلولان

کد خبر: 9289 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۱:۴۳
مناسب سازی معابر شمال غرب تهران برای رفت و آمد معلولان

شهرداری تهران اقدام به مناسب سازی معابر شمال غرب تهران برای رفت و آمد معلولان کرده‌ است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید پریسایی، شهردار ناحیه ۵ منطقه ۲ تهران اظهارداشت: شهردای منطقه دو تهران معابر محله طرشت را برای عبور و مرور معلولان و جانبازان مناسب سازی کرده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح از ابتدای اسفند آغاز شده و تا پایان فروردین ادامه داد افزود: عملیات عمرانی ویژه‌ای جهت تحقق این موضوع و ساماندهی این معبر دردست اقدام قرار دارد که با اجرای این طرح ضمن حذف زوائد فیزیکی در پیاده روها، معبر ویژه معلولین جسمی و حرکتی نیز احداث شده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس، پریسایی تصریح کرد : در این طرح با استفاده از تایل های شیاری در طول مسیر، معابر جهت تردد معلولین جسمی و حرکتی مناسب سازی شده است.

وی گفت: یکی از راهکارهای اساسی برای کمک به تشخیص مسیر برای جانبازان و معلولین این است که در مورد ساختمان های جدید التاسیس، شهرداری ها نقشه های ساختمانی را با معیارهای استاندارد جهت مناسب سازی محیط برای سهولت تردد معلولین تطبیق دهند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها