بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دلایل دریافت وجوه متفاوت برای صدور آرم طرح ترافیک

کد خبر: 8831 Print This Post
۲۳ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۰۲
دلایل دریافت وجوه متفاوت برای صدور آرم طرح ترافیک

www.BanaNews.irمدیرعامل سازمان فن‌آوران شهرداری تهران دلایل دریافت وجوه متفاوت برای صدور آرم طرح ترافیک از سوی دفاتر خدمات الکترونیک را تشریح کرد. به تازگی تعدادی از شهروندان در تماس با دنیای اقتصاد از درخواست وجوه متفاوت بابت تکمیل پرونده آرم طرح ترافیک از سوی دفاتر الکترونیک شهر گلایه کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به گفته برخی از مراجعان‌، این دفاتر مبالغ متنوعی را از ۳ تا ۵ هزار تومان از هریک از شهروندان متقاضی آرم دریافت کرده‌اند، حال آنکه به تمام مراجعان خدمات مشابه ارائه شده است. اما محمدباقر دشتگردی، مدیرعامل سازمان فن‌آوران که دفاتر خدمات الکترونیک شهر زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند، با تایید دریافت وجوه متنوع برای این خدمات به دنیای اقتصاد گفت: نوع خدماتی که هر یک از مراجعان دریافت کرده‌اند متناسب با وجوه پرداختی متفاوت است. بر اساس مصوبه شورای شهر آن دسته از مراجعانی که برای تایید نهایی اطلاعات ثبت شده خود به دفاتر مراجعه می‌کنند، باید مبلغ ۳ هزار تومان را پرداخت کنند. پرونده آن گروه از شهروندانی نیز که در جریان تایید نیاز به انجام برخی ویرایش‌ها دارد تا ۵ هزار تومان هزینه کارمزد در بر خواهد داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها