بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

راه‌اندازی پردیس معامله خودرو در پایتخت

کد خبر: 44592 Print This Post
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۸:۰۴
راه‌اندازی پردیس معامله خودرو در پایتخت

http://www.bananews.ir/به گفته عبداللهی، این پردیس در تمام روزهای هفته فعال خواهد بود و معامله انواع خودروهای داخلی و خارجی در آن جریان خواهد داشت.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پردیس بزرگ خرید و فروش انواع خودرو در پایتخت خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجتبی عبداللهی با اشاره به فعالیت پنج مرکز خرید و فروش خودرو در تهران، اظهار کرد: در حال حاضر نیاز تهران به این مراکز برطرف شده و حتی نیمی از ظرفیت این مراکز هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است.

وی در عین حال از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پردیس بزرگ خرید و فروش خودرو خبر داد و افزود: زمینی در مرز مناطق ۱۸ و ۱۹ تهران پیش‌بینی شده که برای این منظور باید آماده‌سازی شود.

به گفته عبداللهی، این پردیس در تمام روزهای هفته فعال خواهد بود و معامله انواع خودروهای داخلی و خارجی در آن جریان خواهد داشت.

معاون شهردار تهران یادآور شد: هم‌اکنون هم دو مرکز از میان پنج مرکز خرید و فروش خودروی تهران، تمام روزهای هفته میزبان شهروندان هستند و فعلا سایر مراکز در روزهای پایانی هفته فعال خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها