بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انعقاد قرارداد خارجی برای ساخت ۲۲ قطار متروی تهران

کد خبر: 44565 Print This Post
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۷:۳۴
انعقاد قرارداد خارجی برای ساخت ۲۲ قطار متروی تهران

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت واگن سازی تهران از انعقاد یک قرارداد خارجی برای ساخت ۲۲ قطار متروی پایتخت خبرداد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عبدالرضا شاملو در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره توضیح داد: قراردادی از محل فاینانس چین منعقد شده که بر اساس آن یک شرکت چینی قطعات خارجی ۲۲ قطار را برای ساخت در اختیار شرکت واگن‌سازی تهران قرار می‌دهد.

وی ادامه داد: بر این اساس پیمانکار شرکت واگن سازی تهران در این قرارداد شهرداری تهران نخواهد بود، بلکه یک شرکت چینی به عنوان پیمانکار تجهیزات و قطعات خارجی را تامین می‌کند و سپس قطارها در داخل ساخته می‌شود.

شاملو خاطرنشان کرد: کل ناوگان متروی پایتخت از طریق شرکت واگن‌سازی تهران تامین می‌شود و در حال حاضر هیچ سازنده دیگری به جز این شرکت، برای متروی تهران قطار نمی‌سازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها