بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قرارداد ساخت ۲۰ قطار برای متروی مشهد منعقد شد

کد خبر: 44231 Print This Post
۰۸ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۶:۴۲
قرارداد ساخت ۲۰ قطار برای متروی مشهد منعقد شد

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت واگن‌سازی تهران از انعقاد قراردادی برای ساخت ناوگان خط ۲ متروی مشهد خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عبدالرضا شاملو در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: برابر مفاد این قرارداد، شرکت واگن‌سازی تهران ساخت ۲۰ قطار پنج واگنه را بر عهده گرفته که قرار است وارد خط ۲ متروی مشهد شود.

وی با اشاره به مشکلات مالی برای انجام این تعهد، خاطرنشان کرد: هنوز مسائل مربوط به گشایش LC برای واردات تجهیزات این واگن‌ها عملیاتی نشده است و به همین خاطر، این تعهد فعلا در مرحله قرارداد باقی مانده است.

به گفته مدیرعامل شرکت واگن‌سازی تهران، مشکلات ناشی از تغییر نرخ ارز هم از سوی دیگر موجب کند شدن کار و طی فرایند گشایش LC شده است.

شاملو زمان تحویل ۲۰ قطار متعلق به خط ۲ متروی مشهد را نامعلوم خواند و افزود: اجرای تعهدات این قرارداد بستگی به زمان تامین مالی آن دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها