بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طرح های جدید ترافیکی در تهران اجرا می شود

کد خبر: 4260 Print This Post
۱۰ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۷:۵۵
طرح های جدید ترافیکی در تهران اجرا می شود

www.BanaNews.irرییس پلیس ترافیک شهری راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از اجرای طرح های جدید ترافیکی در پایتخت خبرداد و گفت: این طرحها همراه با طرح جدید زوج و فرد به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از ایرنا، سرهنگ ‘محسن مهرایی’ افزود: اجرای طرح جدید زوج و فرد به تنهایی کارساز نبوده و گزینه های ترافیکی دیگری تعریف و پیش بینی شده که همزمان با این طرح به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی اظهار داشت:‌ با تکمیل زنجیره ترافیکی پیش بینی شده، ترافیک معابر تسهیل شده و ترافیک معابر روان خواهد شد.

وی طرح های جدید ترافیکی که قرار است همزمان با طرح زوج و فرد به اجرا گذاشته شوند را معرفی نکرد و گفت : این طرح ها بزودی و در زمان خودش به مردم اعلام خواهد شد.

مهرآیی تاکید کرد: هدف از اجرای طرح های جدید ترافیکی آنست که شهروندان بهتر جابجا شوند نه خودروها.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران افزود: باید ظرفیت عبور و مرور خودروها را با توجه به ظرفیت محدود معابر و تعداد خودروها افزایش دهیم.

وی تاکید کرد: دو سوم طرح جدید زوج و فرد مشابه گذشته بوده و تغییری نکرده است.

مهرآیی یادآور شد :‌ برای اجرای طرح جدید زوج وفرد، کار کارشناسی دقیقی با توافق پلیس راهور ناجا،‌شهرداری تهران و نیز پلیس راهور تهران انجام شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها