بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره برداری از قطعه نخست متروی پرند تا پایان امسال

کد خبر: 41632 Print This Post
۱۳ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۵۱
بهره برداری از قطعه نخست متروی پرند تا پایان امسال

http://www.bananews.irوزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه متروی پرند در سه قطعه اجرا می شود، گفت: قطعه نخست آن که از تهران تا فرودگاه امام خمینی است تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در بازدید از طرح متروی پرند گفت: دو قطعه دیگر از متروی پرند نیز در نیمه نخست سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی افزود: ایستگاه متروی پرند ماه گذشته اجرایی شد و کارهای خوبی برای به بهره برداری رسیدن کل طرح انجام شده است ضمن آنکه تلاش می کنیم که در مدت زمان کمی این طرح را به انجام برسانیم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز ریل گذاری متروی پرند، افزود: طرح متروی پرند با تعامل خوبی با متروی تهران با تلاش شرکت سپاسد درحال اجراست.

وی به ساخت ۹۶ هزار واحد مسکونی در شهر جدید پرند اشاره کرد و گفت: این میزان علاوه بر ساخت و سازهایی است که از قبل وجود داشته است و باتوجه به جمعیت شهر جدید پرند باید هرچه سریع تر مترو را به پرند برسانیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها