بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فرود خودرو سواری بر سقف خانه

کد خبر: 41299 Print This Post
۰۸ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۱۷
فرود خودرو سواری بر سقف خانه

http://www.bananews.irرسانه‌های داخلی آمریکا از وقوع سانحه رانندگی خبر دادند که یک دستگاه خودرو بر روی سقف خانه‌ای مسکونی فرود آمد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، پلیس تگزاس اعلام‌کرد: راننده‌ این دستگاه که با سرعت بالا در حال رانندگی بود، کنترل آن را از دست داد و موجب شد تا خودرو به هوا فرستاده شود و روی سقف خانه‌ای مسکونی فرود آید.

صاحب این خانه گفت: پس از فرودآمدن خودرو به روی سقف خانه‌ام سیستم هشدار منزل شروع به آژیر کشیدن کرد. ابتدا تصور کردم، فردی وارد خانه شد تا این که یکی از همسایه‌ها چرایی آن را توضیح داد.

صاحب این خانه همچنین گفت: وقتی از منزل خارج شدم متوجه شدم این دستگاه خودرو در حالی‌ که واژگون شده، روی سقف خانه فرود آمد.

راننده این خودرو در این حادثه جان سالم به در برد و توسط نیروهای امداد به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ایسنا به نقل از شبکه‌خبری اسکای‌نیوز، پلیس تگزاس در حال بررسی این موضوع است که آیا راننده در زمان وقوع حادثه موادالکلی مصرف کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها