بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ارائه طرح جدید جامع ترافیک پایتخت به شورای شهر تا پایان سال

کد خبر: 40563 Print This Post
۲۶ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۱۶
ارائه طرح جدید جامع ترافیک پایتخت به شورای شهر تا پایان سال

http://www.bananews.irدر حالی که اخیرا علیرضا دبیر عضو هیات رییسه شورای شهر تهران از کوتاهی شهرداری در ارائه به‌موقع طرح جامع حمل‌ونقل و ترافیک پایتخت انتقاد کرد، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار تهران از ارائه طرح جامع حمل‌ونقل و ترافیک جدید تهران به شورای شهر تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: ۱۵ خط مترو در طرح جدید پیش‌بینی شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید جعفر تشکری هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه مطالعات مربوط به بازنگری طرح جامع ترافیک تهران در طول سال ۹۱ انجام شده است، اظهار کرد: در حال جمع‌بندی و تجمیع ۱۹ بخش مختلف این طرح هستیم و تا پیش از پایان سال جاری آن را به شورای شهر ارائه خواهیم کرد.
وی در عین حال گفت: در حال حاضر بیش از اینکه نگران طرح جامع جدید باشیم، نگران اتفاقات ناخوشی هستیم که برای حمل‌ونقل عمومی تهران رخ داده است. قیمت خودرو سه برابر شده و نوسازی ناوگان را با مشکلات جدی مواجه کرده است.
تشکری هاشمی خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی شهرداری در شرایط فعلی، رفع موانع بر سر راه توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی است.
وی درباره افزایش خطوط مترو در طرح جدید هم به ایسنا گفت: ۱۵ خط مترو در طرح جامع ترافیک پیش‌بینی شده که به لحاظ تعداد کافیست، اما باید در مسیرها و شرایط ساخت آن ملاحظات جدیدی پیش‌بینی شود که در بازنگری طرح جامع این موضوع در دستور کار قرار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها