بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مطالعات پیاده‌راه «قدس-تجریش» نهایی شده است/ میدان «نبوت» هم پیاده‌راه می‌شود

کد خبر: 40235 Print This Post
۱۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۳۷
مطالعات پیاده‌راه «قدس-تجریش» نهایی شده است/ میدان «نبوت» هم پیاده‌راه می‌شود

http://www.bananews.irمدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام اینکه مطالعات مربوط به پیاده‌راه حدفاصل دو میدان تجریش و قدس در منطقه یک، نهایی شده است، گفت: احداث این پیاده‌راه پس از طی مراحل قانونی در مجموعه مدیریت شهری آغاز می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید محمد جواد شوشتری در گفت‌وگو با ایسنا ضمن بیان اینکه پیاده‌راه قدس -تجریش به دلیل وجود امامزاده صالح در میدان تجریش، تحت عنوان «صالحیه» نام‌گذاری می‌شود، اظهار کرد: مطالعات و بخشی از مراحل پیش از اجرای طرح سپری شده است.
وی با بیان اینکه حوزه حمل‌ ونقل و ترافیک هم علاوه بر سازمان زیباسازی، مستقیما با موضوع پیاده‌راه سازی درگیر است، خاطرنشان کرد: بخشی از مراحل قانونی کار که توسط معاونت ترافیک انجام می‌شود، باید به اتمام برسد تا بتوان احداث این پیاده‌راه را آغاز کرد.
شوشتری در پاسخ به اینکه آیا نسبت به جلب موافقت شورای شهر در این باره اقدام شده است؟ به ایسنا گفت: مسیر قانونی احداث این پیاده‌راه حتما طی می‌شود.
اتمام مطالعات پیاده‌راه میدان نبوت
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تاکید کرد: پیاده‌راه شدن این مسیر با توجه به قرار گرفتن بازار تجریش در این مجموعه، از پروژه‌هایی است که مد نظر شهردار تهران قرار دارد.
وی همچنین از اتمام مطالعات مربوط به احداث پیاده‌راه نبوت در حدفاصل خیابان‌های رسالت تا دماوند نیز خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها