بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

شلوغ‌ترین ایستگاه مترو تهران

کد خبر: 38903 Print This Post
۲۵ دی ۱۳۹۱ | ۰۸:۴۸
شلوغ‌ترین ایستگاه مترو تهران

http://www.bananews.ir/بررسی آمارهای تردد مسافران در ماه گذشته نشان می‌دهد که ایستگاه صادقیه پرترددترین و شلوغ‌ترین ایستگاه مترو تهران است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) براساس آمارهای تردد مسافران مترو تهران در طول یک ماه؛ ایستگاه مترو صادقیه پرتردد ترین ایستگاه مترو تهران است و پس از آن ایستگاه های امام خمینی، میدان آزادی، شهر ری و پانزده خرداد قرار دارند.

بر اساس این گزارش، در خط یک مترو تهران که از میدان تجریش آغاز و تا ایستگاه کهریزک ادامه دارد؛ پرتردد ترین ایستگاه شهر ری و شلوغ ترین زمان تردد مسافران در این خط، ساعت ۱۷ تا ۱۸ هر روز است. همچنین در خط دو مترو تهران هم که در حد فاصل فرهنگسرای اشراق تا ایستگاه صادقیه امتداد دارد، صادقیه پرترددترین ایستگاه است که اوج تردد مسافران در این خط هم در ساعت ۱۷ تا ۱۸ اتفاق می افتد. در خط چهار مترو تهران که از ایستگاه شهید کلاهدوز آغاز و تا ایستگاه اکباتان ادامه می یابد نیز ایستگاه میدان آزادی رتبه نخست ایستگاه های این خط را در میزان مسافران از آن خود کرده است. این خط هم همانند خط یک و دو در ساعت ۱۷ تا ۱۸ حسابی شلوغ است.

در خط پنج هم که از ایستگاه صادقیه واقع در ضلع جنوب غربی فلکه دوم صادقیه تا ایستگاه گلشهر واقع در مهرشهر کرج امتداد یافته است؛ شلوغترین ایستگاه (بجز صادقیه) ایستگاه گلشهر است که اوج ساعت شلوغی در این خط ساعت۶ تا ۷ صبح است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها