بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نبود پارکینگ طبقاتی از عوامل بروز ترافیک در انزلی است

کد خبر: 340 Print This Post
۰۹ آذر ۱۳۸۹ | ۱۲:۱۸
نبود پارکینگ طبقاتی از عوامل بروز ترافیک در انزلی است

رئیس شورای اسلامی شهر بندر انزلی عدم وجود پارکینگ بصورت طبقاتی را از عوامل موثر بروز ترافیک در این شهر عنوان کرد.

محمدرضا بدیعی فر در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: انسداد خیابان بوعلی مجاوراداره دخانیات، بازار سنتی شنبه بازار در محور خیابان میرزاکوچک خان به اداره نوغان، وجود بازارماهی فروشان بصورت سنتی و غیر بهداشتی در زیرپل انزلی، عدم ساماندهی و مکان یابی درنصب چادر در فصل توریست پذیر، پارک خودروها در مسیر خیابانهای اصلی و در ایستگاههای اتوبوس و تاکسی از دیگر عوامل موثر در بروز ترافیک در این شهراست.

وی درادامه با انتقاد ازاجرایی نشدن برخی ازمصوبات شورای ترافیک که هم اکنون با پیگیریهای فرمانداری از روند بهتری نسبت به گذشته برخوردار است، به مسائل و عوامل تاثیرگذار در افزایش ترافیک وعدم دسترسی به موقع شبکه های مسکونی با نوارهای تجاری و جهانگردی صنعتی و خدماتی اشاره کرد.

رئیس شورای انزلی همچنین بر ساخت ترمینال مناسب وساماندهی وضعیت میدان امام با مدیریت و کار کارشناسی ترافیک تاکید کرد و افزود: روان بودن ترافیک درسطح شهر مستلزم استفاده مردم از وسائط نقلیه عمومی است.

وی خاطر نشان کرد: فرهنگ سازی برای استفاده از وسائط نقلیه عمومی، جذب بخش خصوصی و تعریف منابع درآمدی برای آنان، نقشه های GRS و بروزرسانی آن و مکانیزه کردن سیستم حمل و نقل به دستگاه GPS امری ضروری است.

بدیعی فر درادامه تعلیم و آموزش رانندگان و رعایت موارد قانونی، خطی کردن مناطقی از شهر و الزام به نصب دستگاههای GPS و تخلیه ایستگاههای تاکسی برای بهره برداری آنان را ازعوامل موثردرکاهش ترافیک دانست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها