بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت ادامه بزرگراه صیاد شیرازی به عمر مدیریت شهری فعلی نمی‌رسد

کد خبر: 25862 Print This Post
۱۷ اسفند ۱۳۹۰ | ۱۲:۱۳
ساخت ادامه بزرگراه صیاد شیرازی به عمر مدیریت شهری فعلی نمی‌رسد

http://www.bananews.ir/رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر با اشاره به اینکه در سال آینده هیچ پروژه عمرانی جدیدی در شهر تهران آغاز نمی شود گفت: ادامه ساخت بزرگراه صیاد شیرازی تا شوش به عمر مدیریت شهری کنونی نمی‌رسد .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حمزه شکیب در گفتگو با مهر ضمن بیان اینکه هنوز شهرداری تهران برای ادامه ساخت بزرگراه صیاد شیرازی تا شوش طرحی را برای شورای شهر ارائه نکرده است، گفت: بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی شهرداری تهران، توسعه این بزرگراه در دست اقدام نیست.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر تهران در ادامه با اشاره به بودجه سال ۹۱ برای تکمیل بزرگراه امام علی (ع) گفت: شورای شهر تهران بودجه خوبی برای تملک و اتمام ساخت بزرگراه امام علی(ع) تخصیص داده است تا این پروژه تا پایان سال آینده به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه تنها مشکل ساخت این بزرگراه ، تملک املاکی است که بر سر راه توسعه آن است، تاکید کرد: بودجه تملک برای پروژه هایی از قبیل بزرگراه امام علی(ع)، یادگار امام ،تونل نیایش و … پیش بینی شده است.

شکیب ادامه داد: بر اساس اعلام شهرداری تهران ساخت این بزرگراه باید تا پایان سال ۹۱ به اتمام برسد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها