بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین سری اتوبوسهای دو کابین داخلی وارد پایتخت می شود

کد خبر: 2355 Print This Post
۱۳ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۲۶
اولین سری اتوبوسهای دو کابین داخلی وارد پایتخت می شود

www.BanaNews.irمعاون حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه روزانه بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار جابه جایی در شهر توسط اتوبوسهای تندرو صورت انجام می شود گفت: تا پایان سال تعدادی اتوبوس دو کابین جدید وارد ناوگان می شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، مهندس سید جعفر تشکری هاشمی با بیان این مطلب افزود: از آنجا که هنوز سهمیه های تحویلی به ما اتوبوسهای تک کابین و کم ظرفیت هستند موضوع خرید و تولید اتوبوس های دوکابین در داخل کشور از اولویت های کاری و مورد تاکید ما است.

وی ادامه داد : قرار دادهایی را برای ساخت داخلی اتوبوس های دوکابین منعقد کرده ایم که بر این اساس پیش بینی می شود تا پایان سال اولین سری اتوبوس های دوکابین با کیفیت در کشور تولید و وارد ناوگان شود.

معاون شهردار تهران ابراز امیدواری کرد که در سال ۹۰ ، نیاز کامل خطوط تندور به اتوبوس های دو کابین و در صورت ضرورت اتوبوس های سه کابین تامین شود.

تشکری خاطر نشان کرد: با افزایش و ورود اتوبوس های دوکابین جدید می توانیم با سرعت توسعه خطوط BRT در تهران را دنبال کنیم تا دسترسی به شبکه خطوط اتوبوس های تندرو برای تمام شهروندان در هر نقطه از شهر به راحتی میسر شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها