بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پایان مطالعات پیاده راه سازی محور تاریخی تهران

کد خبر: 18958 Print This Post
۲۰ مهر ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۲
پایان مطالعات پیاده راه سازی محور تاریخی تهران

http://www.bananews.ir/مدیر بافتهای تاریخی شهر تهران از اتمام مطالعات “طرح پیاده راه سازی محور ناصری تهران” تا پایان پاییز ۹۰ خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) بهروز کاشف با بیان اینکه طرح پیاده راه سازی محور تاریخی تهران در دست انجام است و مطالعات آن اواخر آذرماه به پایان می رسد، گفت: در این طرح، بخشی از حصار ناصری که در محدوده مرکزی شهر و بخش عمده آن در منطقه ۱۲ شهرداری تهران قرار دارد به پیاده راه تبدیل می شود.

وی افزود: طرح پیاده راه سازی این محور تاریخی تهران هم اکنون در دست بررسی است که با پایان یافتن مطالعات و مراحل تایید این طرح اجرایی خواهد شد.

به گفته کاشف پیاده راه سازی تاریخی برای تهران قدیم و در محور ناصری از اقدامات عمده ای است که در راستای احیای بافت قدیمی تهران در دست انجام بوده و مرحله مطالعاتی این طرح، اواخر آذرماه به پایان می رسد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها