بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طرح پیاده راه‌سازی محور تاریخی تهران در دست مطالعه است

کد خبر: 18429 Print This Post
۰۹ مهر ۱۳۹۰ | ۱۱:۰۳
طرح پیاده راه‌سازی محور تاریخی تهران در دست مطالعه است

http://www.bananews.irمدیر بافتهای تاریخی شهر تهران با اشاره به بررسی طرح پیاده راه سازی محور تاریخی تهران گفت: مطالعات اولیه پیاده راه سازی محور ناصری در حال انجام است و اواخر آذرماه به پایان می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، بهروز کاشف با بیان این مطلب گفت: پیاده راه سازی تاریخی برای تهران قدیم و در محور ناصری از اقدامات عمده ای است که در راستای احیای بافت قدیمی تهران در دست انجام است.

وی با اشاره به ویژگی های این طرح اظهار کرد : بر اساس برنامه ریزی انجام شده در این طرح ، بخشی از حصار ناصری که در محدوه مرکزی شهر و بخش عمده آن در منطقه ۱۲ قرار دارد به پیاده راه تبدیل می شود .

مدیر بافت های تاریخی شهر تهران تصریح کرد : هم اکنون طرح پیاده راه سازی تاریخی تهران در دست بررسی است و بعد از انجام مطالعات و مراحل تایید ، اجرایی خواهد شد .

به گفته کاشف ، مرحله مطالعاتی این طرح ، اواخر آذرماه به پایان می رسد .

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها