بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ثبت نام طرح ترافیک فقط از طریق سایت شهرداری انجام می شود

کد خبر: 1731 Print This Post
۰۴ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۱۷
ثبت نام طرح ترافیک فقط از طریق سایت شهرداری انجام می شود

www.BanaNews.irمعاونت ترافیک شهرداری در اطلاعیه ای درباره آرم طرح ترافیک با تأکید بر این که ثبت نام طرح ترافیک صرفاً از طریق سایت شهرداری تهران انجام می‌شود، از عموم متقاضیان درخواست کرد از مراجعه حضوری جهت ثبت نام طرح ترافیک با هر عنوان خودداری کنند.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه با اشاره به این که ثبت نام ورود به محدوده طرح ترافیک کماکان از طریق سایت شهرداری تهران انجام خواهد شد، اعلام کرد: زمان دقیق آغاز ثبت نام متعاقباً اعلام خواهد شد.

در این اطلاعیه از متقاضیان خواسته شده با توجه به این که در سامانه جدید نرم‌افزاری، مفاصاحساب عوارض خودرو، برگه عدم خلاف و برچسب معاینه فنی از مراکز مکانیزه معاینه فنی شهرداری تهران به عنوان مدارک اصلی در نظر گرفته شده، تا قبل از باز شدن سیستم نسبت به تهیه مدارک مذکور اقدام شود تا متقاضیان در زمان محدود ثبت نام دچار مشکل نشوند.

در پایان این اطلاعیه از تمامی متقاضیان درخواست شده تحت هیچ عنوان نسبت به مراجعه حضوری جهت ثبت نام طرح ترافیک اقدام نکنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها