بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومى با کمک اتحادیه‌ها کنترل مى‌شود

کد خبر: 1514 Print This Post
۰۱ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۵۷
نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومى با کمک اتحادیه‌ها کنترل مى‌شود

www.BanaNews.irوزیر کشور به برنامه‌های دولت برای کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: با کمک خود اتحادیه‌ها و اصناف نظارت خوبی بر نرخ کرایه‌ها صورت می‌گیرد.

به گزارش بنانیوز نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور مصطفی محمدنجار گفت: گشت‌های نظارتی به صورت مداوم بر عملکرد تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها نظارت می‌کنند و تا جایی که به ما گزارش شده، خوشبختانه تخلفی درباره افزایش نرخ کرایه‌ها مشاهده نشده است.

وی افزود: با کمک اتحادیه‌ها و اصناف نظارت کاملی بروی نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی با شروع اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها صورت می‌گیرد.

نجار تاکید کرد: رانندگان تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها فعلاً به هیچ عنوان مجاز به افزایش نرخ کرایه‌ها نیستند و با متخلفان به صورت قانونی برخورد خواهدشد.

وزیر کشور درباره برنامه‌های دولت برای توسعه حمل و نقل عمومی نیز گفت: سه هزار اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه شده است همچنین ۱۵۰۰ مینی‌بوس نیز وارد شبکه حمل و نقل عمومی خواهد شد.

وی افزود: همچنین تعدادی اتوبوس هم که تاکنون متوقف بوده‌اند، وارد خطوط حمل و نقل عمومی می‌شوند. تعدادی ون هم برای خدمات رسانی بیشتر به مردم در آینده نزدیک به شبکه حمل و نقل عمومی کشور اضافه خواهند شد.

نجار توسعه و تقویت مترو را یکی دیگر از برنامه‌های دولت عنوان کرد و گفت: دولت برای توسعه و تقویت مترو هم بودجه مناسبی اختصاص داده و در این بخش هم سعی می کنیم مشکلات احتمالی را برطرف کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها