بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نرخ کرایه تاکسی‌ها در دی افزایش نمی‌یابد

کد خبر: 1431 Print This Post
۳۰ آذر ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۷
نرخ کرایه تاکسی‌ها در دی افزایش نمی‌یابد

مدیر عامل شرکت تاکسیرانی شهر تهران به هدفمندسازی یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: نرخ کرایه تاکسی‌ها در دی افزایش نمی‌یابد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ،فضل الله اسلامی به طرح هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: در ۲ روزی که این طرح اجرا شده است خوشبختانه مشکلی در خصوص افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها نداشته‌ایم.

مدیر عامل شرکت تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: ۱۵۰ گشت و بازرسی در سطح شهر هستند و قیمت‌ها را کنترل می‌کنند تا تخلفی صورت نگیرد.

اسلامی با اشاره به اینکه مشکلی در خصوص افزایش قیمت‌ها نداشته‌ایم، گفت: در این یک ماه قیمت‌ها را بررسی کرده و لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها را بعد از کار کارشناسی به شورای اسلامی شهر تهران ارسال خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت تاکسیرانی شهر تهران افزود: بعد از تصویب شورای اسلامی شهر تهران نرخ کرایه‌ تاکسی‌ها را افزایش می‌دهیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها