بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نخستین تقاطع غیر همسطح در بندرعباس احداث می شود

کد خبر: 10829 Print This Post
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۱:۲۳
نخستین تقاطع غیر همسطح در بندرعباس احداث می شود

رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر از احداث نخستین تقاطع غیرهمسطح در بندرعباس خبر داد.www.bananews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عبدالرضا بنی نعیم در گفتگو با خبرنگار مهر در بندرعباس بیان داشت: اولین تقاطع غیر همسطح بندرعباس در چهار راه رسالت احداث خواهد شد که مراحل قانونی این پروژه انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: شرکت جهاد نصر کرمان از طریق برگزاری مناقصه انتخاب و قرارداد احداث تقاطع غیرهمسطح رسالت هم به امضای شهرداری و این شرکت رسیده و به زودی عملیات اجرایی این طرح آغاز خواهد شد.

بنی نعیم عنوان کرد: کارگاه شرکت جهاد نصر کرمان جهت آغاز عملیات اجرایی آماده شده و حتی پایه های تقاطع که در محل احداث نصب خواهد شد آماده است.

رئیس کمیسیون عمرانی شورای شهر بندرعباس علت تاخیر این پروژه را شکایت و گلایه مندی اهالی و کسبه چهار راه رسالت عنوان کرد و افزود: برخی از کسبه این منطقه نسبت به اجرایی این پروژه ابراز گلایه کرده اند و تقاضای انجام کار کارشناسی شده است.

وی تصریح کرد: پس از طرح این موضوع در جلسه مشترک شورای شهر و شهردار بندرعباس قرار بر این شد تا مشکلات مردم توسط شهرداری مورد کارشناسی قرار گرفته تا پروژه بر اساس کارهای کارشناسی به مرحله اجرا درآید.

بنی نعیم اظهارداشت: انجام این طرح تاثیرات مثبتی در کاهش مصرف سوخت، روان سازی ترافیک در شهر، تغییر چهره شهر و پیش مقدمه ایی برای آغاز طرحهای احداث تقاطع های غیر همسطح دیگر در سایر نقاط کارشناسی شده خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها