بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سه فروند کشتی کشتیرانی دریای خزر تعمیر شد

کد خبر: 9247 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۱
سه فروند کشتی کشتیرانی دریای خزر تعمیر شد

www.bananews.irعملیات تعمیر سه فروند از کشتی های کشتیرانی دریای خزر با تلاش متخصصان ایرانی در مرکز تعمیرات کشتی آستاراخان روسیه با موفقیت انجام شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از مهر، مدیر عامل کشتیرانی دریای خزر گفت: عملیات تعمیر سه فروند از بزرگترین کشتی های تجاری این شرکت که پس از مدت سه ماه از سفارش تعمیر به مرکز تعمیرات کشتی آستارخان روسیه به دلایل ناشی از تحریم های اتحادیه اروپا دچارمشکل شده بود با تلاش نیروهای جوان و متخصص این شرکت به پایان رسید.

محمد رضا قادری ظرفیت هریک از این کشتی ها را ۷ هزار تن ذکر کرد و افزود : درپی بروز مشکلات اساسی برای این کشتیها درسه سال گذشته کشتیرانی دریای خزر و یک شرکت اروپایی قراردادی به منظور تعمیرات کشتی های این شرکت منعقد کردند.

وی ادامه داد : بر این اساس شرکت مذکور متعهد شد نسبت به تعمیر کشتی های سفارشی کشتیرانی دریای خزر اقدام کند اما پس ازشروع تعمیرات وخارج شدن این کشتی ها از چرخه عملیات بازرگانی و مصادف شدن آن با اعلامیه اتحادیه اروپا مبنی بر تحریم شرکتهای گروه کشتیرانی ، این شرکت اروپایی به ناگاه علیرغم تعهدات خود از تأمین قطعات وکمکهای فنی سرباز زد.

مدیر عامل کشتیرانی دریای خزر اظهار داشت : اما مهندسین این شرکت توانستند علی رغم تحریم های اروپا با یاری خدا ، تلاش و استفاده از توانمندیهای داخلی ضمن تأمین قطعات مورد نیاز، طراحی جدیدی را دراین مورد بکارببندند و مشکلات فنی مذکور را مرتفع کنند. وی گفت : هم اکنون این سه فروند کشتی با تأیید موسسه رده بندی LR در وضعیت عملیاتی قرارگرفتند.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها