بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رشد فعالیت‌های تجاری بنادر خوزستان

کد خبر: 9144 Print This Post
۲۷ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۲۵
رشد فعالیت‌های تجاری بنادر خوزستان

در سال ۸۹ تخلیه و بارگیری انواع کالا در بنادر خوزستان از ۱۱ درصد رشد برخوردار بود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: با جابه‌جایی ۳۷ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۲۲تن کالا در سال ۸۹ تخلیه و بارگیری انواع کالا در این بنادر از ۱۱ درصد رشد برخوردار بود.

ابراهیم ایدنی گفت: از کل تخلیه و بارگیری صورت گرفته شده ۲۶ میلیون و ۶۰ هزار تن آن مربوط به کالاهای غیرنفتی بود که نسبت به سال گذشته ۶ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: نزدیکی بنادر استان خوزستان به کشور عراق و آمادگی بنادر این استان در ترانزیت سوخت به عراق باعث شد که در سال ۸۹ میزان ۱۱ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۹۷۵ تن انواع کالای نفتی در بنادر استان تخلیه و بارگیری شود که این میزان نسبت به مدت مشابه آن در سال ۸۸رشد ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها