بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برگزاری اولین مانور اطفای حریق و امداد و نجات شبانه برروی جرثقیل‌های استراتژیک بندری

کد خبر: 9072 Print This Post
۲۵ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۱۶
برگزاری اولین مانور اطفای حریق و امداد و نجات شبانه برروی جرثقیل‌های استراتژیک بندری

www.BanaNews.irبه منظور حفظ آمادگی و ارتقای سطح واکنش رانندگان تجهیزات استراتژیک بندری در مجتمع بندری امام خمینی (ره) ، مانور اطفاء حریق و امداد و نجات با همکاری بخش خصوصی و قسمت مرکز ایمنی و آتش نشانی، مرکز ایمنی، بهداشت و محیط زیست، گارد و انتظامات در مجتمع بندری امام خمینی (ره) برگزار شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) باقرخانی ؛ معاون فنی و نگهداری این اداره کل ضمن اعلام این خبر افزود: این مانور به دلیل برگزاری در تاریکی شب بسیار حساس‌تر و مشکل‌تر از مانورهای مشابه بود چرا که در طول مانور راننده می‌بایست ضمن خروج از کابین جرثقیل با طناب و از ارتفاع ۲۰ متری خارج و نیروهای امدادی می‌بایست نسبت به خروج کمک اپراتور را از موتورخانه اقدام کرده و آتش سوزی را مهار و کنترل کنند.

به گزارش بنانیوز به نقل از آریا، معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ضمن اشاره به دشواری هم زمانی چند نوع عملیات اطفاء و امداد در تاریکی شب که مستلزم هماهنگی و برنامه‌ریزی منسجمی است ،اظهار داشت : انجام این مانور با موفقیت نیروهای عمل کننده همراه بود . شایان ذکر است این مانورها که به صورت اهداف سالانه در واحد فنی و نگهداری برنامه ‌ریزی و پیگیری می شود و به صورت دوره‌ای و با مشارکت شرکت‌های کارگزار بخش خصوصی در مجتمع بندری امام خمینی (ره)، در طول سال اجرا می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها