بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اولین انجمن تخصصی صنایع فراساحل ایران تاسیس می شود

کد خبر: 895 Print This Post
۲۱ آذر ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۵
اولین انجمن تخصصی صنایع فراساحل ایران تاسیس می شود

www.bananews.irاولین انجمن تخصصی فراساحل ایران با هدف توسعه همکاری، تبادل اطلاعات و افزایش قدرت چانه زنی در برابر کارفرمایان در عرصه صنایع فرا ساحل تاسیس می شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، با اعلام آمادگی شرکتهای مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی، ایزوایکو و صدرا، به زودی اولین انجمن تخصصی فراساحل ایران با هدف اصلی گسترش همکاری و تبادل اطلاعات و تجارب میان شرکتهای فعال در عرصه فراساحل تاسیس می شود.

بر این اساس اولین نشست هم اندیشی فعالان صنعت فراساحلی با حضور نمایندگان ۱۲ مجموعه فعال برگزار شده است که توسعه همکاری های مشترک، حل و فصل اختلافات احتمالی،‌ کنترل قیمت پروژه ها، جمع آوری نظرات برای استفاده در سازمانهای دولتی و دریایی و تامین منافع ملی از مهمترین مزیتهای تاسیس این انجمن است.

در حال حاضر تدوین اساسنامه این انجمن مورد بررسی قرار گرفت که پیش بینی می شود با اصلاح اساسنامه و تکمیل مدارک، مراحل ثبت و تاسیس این تشکل صنفی وارد مرحله اجرایی شود.

تامین و حفظ حقوق و منافع شرکتهای مهندسی و پیمانکاری در صنایع فراساحل، ارتقای کمی و کیفی فعالیتهای اجرایی، تلاش برای بهبود کیفیت مدیریت و مهارت فنی کارکنان، یافتن راهکارهای مناسب برای نفوذ در بازارهای جهانی، ارتقا و تسهیل صدور خدمات فنی و مهندسی از طریق تعامل با دولت و مجلس از اهداف اصلی موسسان انجمن تخصصی فراساحل ایران خواهد بود.

کمک به نهادهای قانونگذار از طریق ارائه طرحها و لوایح،‌ سازماندهی و تنظیم ارتباطات بین‌المللی به صورت منسجم و یکپارچه، ‌ایجاد بستر مناسب برای ارتباط منسجم و هماهنگ با مراکز آموزشی و پ‍ژوهشی به منظور تامین نیازهای و در نهایت به کارگیری قدرت چانه زنی جمعی در مواجهه به کارفرمایان از این اهداف تاسیس انجمن فراساحلی ایران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها