بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

‌اسکله مسافری بندر شهید رجایی آماده افتتاح شد

کد خبر: 5031 Print This Post
۱۹ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۷
‌اسکله مسافری بندر شهید رجایی آماده افتتاح شد

www.BanaNews.irمدیر کل تأمین و نگهداری تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی ضمن بیان اینکه ‌اسکله مسافری بندر شهر رجایی و چهار فروند شناور مسافری در آن آماده افتتاح است، گفت: برای ساخت اسکله‌ شناوری مسافری حدود یک میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از فارس، ‌عبدالکریم رزازان با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی در دهه مبارک ‌فجر ‌پروژه‌های زیادی را افتتاح می‌کند، اظهار داشت: در بندر شهید رجایی اسکله‌ شناورهای مسافری و چند شناور مسافری که همگی از محل وجوه اداره شده سازمان بنادر ساخته شده است، افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد این شناور‌ها چهار فروند است، ادامه داد: حدود سه میلیارد تومان برای ساخت این چهار فروند شناور هزینه شده است.

مدیر کل تأمین و نگهداری تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد: تمامی این شناورهای مسافری که اغلب آنها ۴۰ نفره است، در داخل کشور ساخته شده‌اند.

رزازان با بیان اینکه برای ساخت اسکله‌ شناوری مسافری حدود یک میلیارد تومان هزینه شده است، کرد: طی ایام‌الله دهه فجر، بسیاری از پروژه‌های دیگر در حوزه بندری و دریایی در سازمان بنادر و دریانوردی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش فارس اسکله مسافری بندر انزلی نیز با سرمایه‌گذاری ۶۰ میلیارد ریالی سازمان بنادر و دریانوردی و ظرفیت ۲۰۰ صندلی تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها