بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برنامه‌های آتی بزرگ‌ترین شرکت تعمیرات کشتی اعلام شد

کد خبر: 42194 Print This Post
۲۴ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۰۶
برنامه‌های آتی بزرگ‌ترین شرکت تعمیرات کشتی اعلام شد

http://www.bananews.ir/شرکت تعمیرات کشتی پرشیاهرمز با عملکرد موفق خود در سال ۹۱ علاوه بر تعمیرات شناورها بزودی رویکرد جدیدی از فعالیت‌های خود را در زمینه بازیافت کشتی و ورود به حوزه مونتاژ، نصب و راه‌اندازی تجهیزات دریایی بر روی شناورها آغاز می‌کند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مدیر‌عامل شرکت تعمیرات کشتی پرشیا هرمز با اعلام این خبر گفت: این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون تعمیرات زیر آبی و اساسی ۳۵ فروند کشتی از انواع مختلف را انجام داده است.

حمید جمالی جمال آباد با اعلام اینکه این شناورها از یدک کش و لایروب تا کشتی‌های تانکر و فله بر پاناماکس را شامل می‌شود، ادامه داد: چند فروند از این شناورها با توجه به حجم وگستردگی تعمیرات انجام شده به نوعی باز‌سازی و جوان‌سازی نیاز داشتند که توسط متخصصین توانمند شرکت تعمیرات کشتی پرشیا هرمز با موفقیت انجام شد.
مدیر‌عامل پرشیا هرمز همچنین اظهار کرد: این شرکت علاوه بر انجام تعمیرات زیر آبی و ادواری شناورها در یارد خود در بندرعباس، توانسته است از طریق واحد تعمیرات سفری خود مستقر در بندر امام و بندرعباس به تعداد ۲۹۹ فروند شناور که در بنادر و لنگرگاه‌ها و آب‌های سرزمینی حاشیه شمالی خلیج فارس مستقر یا در تردد بوده‌‌اند خدمات تعمیراتی ارائه کند.
جمالی همچنین به رویکرد جدید این شرکت در زمینه بازیافت کشتی اشاره کرد و افزود: یکی از برنامه‌های این شرکت به منظور توسعه فعالیت‌ها ورود به صنعت بازیافت کشتی است که در صورت فراهم شدن مکان صنعتی مناسب فعالیت در این بخش آغاز خواهد شد.
مدیر‌عامل پرشیا هرمز در پایان از اقدامات توسعه‌ای این شرکت در سال آینده خبر داد و گفت: یکی از برنامه‌های این شرکت برای سال ۹۲ ایجاد دفتر نمایندگی در بندر عسلویه و ورود به حوزه مونتاژ و نصب و راه‌اندازی تجهیزات دریایی بر روی شناورها است که به دست متخصصین توانمند این شرکت انجام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها